istanbul psikolog
0531 668 50 64

Berkay Ateş Kimdir?

Psikolog Berkay Ateş
istanbul psikolog berkay ateş
Psikolog Berkay Ateş
experience bg

10.000+

Saat

BERKAY ATEŞ KİMDİR.

Uzman Klinik Psikolog BERKAY ATEŞ kimdir?

2013 senesinde başarı bursuyla okuduğu Psikoloji Lisans eğitimini fakülte ve bölüm dereceleriyle tamamladıktan sonra 2014 yılında burslu olarak İngiltere’de Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (Master) eğitimi almıştır. Lisans eğitiminin son yılında, Wagon Wheel (Vagon Tekerleği) optik illüzyonu üzerinden insanların ön yargılarını konu alan bir deney yürütmüştür.

İngiltere’den dönünce bir kez daha yine başarı bursuyla Türkiye’de Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını tamamlamış olup 2015 Aralık ayından beri psikolojik danışmanlık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu süreç içerisinde yaklaşık 10.000+ saat danışan görüşmesi gerçekleştirmiş olup aynı zamanda Spor Psikolojisi sertifikası da almıştır. Test uygulamalarının yanı sıra, büyük ve küçük ölçekli şirketlerde ve eğitim kurumlarında Motivasyon, Kaygı ve Dikkat Dağınıklığı başta olmak üzere seminerler vermiş olup, Organizasyonel anlamda bazı kurumlara verim ve motivasyon konularında alanı üzerinden destek olmuştur.

Psikoloji literatüründe Duyumsama, Algı, Biliş, Öğrenme gibi deneysel Psikoloji alanlarına olan ilgisini ve bilgisini Klinik Psikoloji alanıyla birleştirerek,psikolojik terapi konusunda bütünlükçü ve özgün bir yaklaşımla görüşmelerini sürdürmektedir.

Acıbadem Sağlık Grubu, Rehabilitasyon Merkezleri, Terapi Merkezlerinde çalışmış, Eğitim Kurumları, fabrika ve şirketlere dışarıdan danışmanlık vermiş, Akademi ve Etüt Merkezlerinde tekli ve gruplar halinde görüşmelerini yürütmüştür.

Türkiye’de Sanal Gerçeklik Gözlüğü’nü (VR) terapi sürecine entegre etme konusunda alanındaki öncülerdendir.

İstanbul Psikolog Berkay Ateş

Bu güne dek ulusal yayın yapmakta olan bir çok Televizyon kanalına davet edilmiş ve bu programlarda Psikoloji ile ilgili bilgilendirmeler yapmıştır. Aynı zamanda Hürriyet Mahmure ekinde köşe yazarı olarak görev almaktadır.

2018 Eylül ayından 2020 Ocak ayına kadar Avicenna Hastanesi bünyesinde Uzman Klinik Psikolog olarak görev yapmıştır.

2020 Ocak ayı itibariyle hali hazırda çalışmakta olduğu kurucusu olduğu Kadıköy Cognito Psikoloji bünyesinde seanslarını sürdürmektedir. Ağırlıklı olarak Bilişsel-Davranışçı yöntemler kullanmakta, ergen ve yetişkin bireylerle tekil olarak seanslarını sürdürmektedir.

Ayrıca 2020 Ocak ayından itibaren İstinye Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Aynı zamanda Türk Psikologlar Derneği (TPD) üyesidir.

HANGİ KONULARDA ÇALIŞMAKTADIR?

Uzman Klinik Psikolog BERKAY ATEŞ’in Uzmanlık Alanları Nelerdir?

Psikolog
Hemen Randevu Oluşturalım.

Formu Doldurun Bilgi Verelim.